aboutus

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd
1
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: YIHE
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 3000000-5000000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 50% - 60%
Contact Person: Mr. Rean Ma
Business Phone: 86-15261166707
Tel: 86-519-68952810
Hakkımızda
Giriş

Chang zhou YIHE Kompozit Malzeme Co, Ltd servis odaklı bir kuruluştur. Size elektronik endüstrisi ve mühendislik endüstrisinde profesyonel hizmetler verebiliriz. Firmamız renkli polyester filmi geliştirmek, üretmek, satmak ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu teknik desteği vermek konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz Yalıtımlı film, Kaplama filmi, Güneş pili arka bodrum membranı, Haze filmi.
Ayrıca kablo döşeme, SMC rulman, gıda ambalajı vb.
Şirketimiz bol teknoloji gücü ve güçlü bağımsız araştırma ve geliştirme gücü.

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmeleri için, hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Geçmiş

Chang zhou YAHEA Kompozit Malzeme Co, Ltd, Mayıs 2011'de kurulan, kayıtlı sermayeli RMB50 milyon ve toplam planlı yatırım RMB800 milyon olan, yıllık 6000 MT üretim kapasitesine sahip 5 profesyonel üretim hattı inşa eden, doğal yatırıma sahip özel bir kuruluştur.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve size çok profesyonel sorularınızı cevaplayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, bu yüzden bizden film satın almadan önce çok rahat hissedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası servis tüm endüstriler için en önemlisidir. Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek, profesyonel ve yüksek kalitede bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden geleni yapıyor.

Ekibimiz

Harbin Teknoloji Enstitüsü vb. İle istikrarlı işbirliğine dayanan ilişkiler kurarak üst düzey sanayi doktorları ve zengin tecrübeli mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibimiz, hammadde tedarikçileri ile derin işbirliğine girerek üretim, öğrenme ve Araştırma.

İletişim bilgileri