aboutus
Üretim hattı

YAHEA, otomobil güvenliği koruma ürünlerine adanmış uluslararası bir hizmet markasıdır. Yıllar boyunca, YAHEA, endüstrinin ileri teknolojisine sahip müşterilerin en ileri alanlarında uygulanmaktadır. 2004'ten beri, otomobil koruyucu film, ajanlar ve bayiler Amerika, Avrupa dahil olmak üzere 20'den fazla ülkeye uzadı. Gelecekte sınırsız imkanlarla Asya, Avustralya vb.

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd
OEM / ODM

Mükemmel satış sonrası servis ve desteğe sahibiz. Ayrıca franchise alan acenteler için düzenli uluslararası teknoloji yükseltme sınıflarına sahibiz ve çok sayıda bayiye kapsamlı bir eğitim sağlayabiliriz;

Distribütör bölgelerinin çalışma hakkını korumak ve ortaklara bölgesel güvence garantisi vermek.

Aynı zamanda, OEM / ODM modunda paketleme, spesifikasyon ve diğer özelleştirmelerin derinlemesine işbirliğini de desteklemektedir.

Ar-Ge

YAHEA, boya koruyucu film ve cam güvenliği koruyucu film teknolojisinin ar-ge ve yükseltme özelliğine sahiptir. Üretim sistemi 1000 seviyeli tozsuz temizleme sistemini benimsemekte ve her ay teslim edilen 20.000 adet üretim ölçeğine sahiptir. Kalite sistemi son teknoloji elektronik ekipmanların tedarik kanallarından gelmektedir.

İletişim bilgileri