products

Anti Sis Ayna Filmi Rulo Temizle, Hidrofobik Ayna Sarılmak Cam Filmi

Temel bilgi
Menşe yeri: Changzhou, Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: YAHEA
Sertifika: As You Required
Model numarası: YH-AF100
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Sert Karton: 158 * 14 * 12 cm
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Müzakere, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10000 rulo
Detay Bilgi
Renk: şeffaf Boyutu: Özelleştir
Malzeme: EVCİL HAYVAN Film Kalınlığı (um): 100
Kaplama Kalınlığı (um): 10 Film Genişliği (mm): 1524
Vurgulamak:

anti fog mirror film

,

anti fog pet film


Ürün Açıklaması

Giriş

Buğu önleyici film çizilmeye karşı direnç özelliğine sahip özel bir hidrofilik polimer kaplıdır. Normalde Ticari dondurucu kapısı, Otomobil cam filmi, Banyo aynası, spor ve askeri vizör, mimari cam, Dondurucu için Enerji Tasarrufu özelliklerine sahip, Buğu önleyici özellik, Çizilmeye karşı direnç özelliği, Aseton, MEK, Alkol, Toluen için mükemmel kimyasal direnç)

Parametre

Prodüksiyon Filmi Anti-SİS
Film Kalınlığı (um) 100
Kaplama Kalınlığı (um) 10
Film Genişliği (mm) 1524
yapışma 100
Sertlik 2H
VLT (%) 90
Anti Sis Özelliği Geçmek
Çizilmeye dayanıklılık (% Haze) 7.6

Teknik

Netlik : Buğu önleyici film son derece net. Spesifikasyon sınırı% 1 pusluyken, gerçek değerler genellikle% 0,5'ten azdır. Genellikle, kaplama ince çizikleri dolduracak ve gerçekte kalıplanmış parçaların netliğini artıracaktır.

Çizilme Dayanımı : # 0000 çelik yünü ile hafifçe sürtünme, Buğu Önleyici yüzeyde yalnızca birkaç hafif çizik bırakacaktır. Nadiren ince çizikler görünecek, ancak hafifçe ısındığında veya nemlendiğinde ya da sonra

oda sıcaklığında 15 dakika bekletilir. 30 dakikaya kadar.

Kimyasal Direnç: Anti-FOG filmler kısa süreli maruz kalmadan etkilenmez: Kaplama aynı zamanda hassas plastikleri çözücülerin saldırısından korur, ancak zamanla çözücü buharları tarafından geçirilebilir. Aseton, MEK, glikol esterleri ve toluen, maruz kalma süresi uzarsa Anti-FOG filmine zarar verir.

Yıpranma: Anti-FOG kaplama güneş ışığına maruz kalmasından çatlamaz, soyulmaz veya renk solmaz. Bununla birlikte, kaplama, hassas plastiklerin sararmasını önleyecek kadar UV ışığı emmez.

Bakım ve Bakım: Anti-FOG kaplamalar genellikle kaplanmış üründen daha uzun sürer. Temizleme solventlerine ve deterjanlara karşı direnç mükemmeldir. Yağ ve yağlar yüzeyi kirletir ve buğulanmayı önleyici etkinliğini azaltırken, bunlar Top Job® veya Formula 409® gibi güçlü bir yağ kesme deterjanı ile temizlenebilir. Daha fazla önlem almak için Malzeme Güvenlik Bilgi Formuna bakınız.

Top Job®, Proctor and Gamble Company'nin tescilli ticari markasıdır.

Fantastik®, Morton Norwich Products Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Formül 409®, Clorox Corporation'ın tescilli ticari markasıdır.

Scotch Brite®, 3M Corporation şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Anti-FOG filmler için kurulum talimatları

Bu malzemenin temsili bir montajı, aşağıda belirtildiği gibi seyreltik bir sabun çözeltisi kullanılarak yapılmış olabilir. Bununla birlikte, yapıştırıcının bir rulo rulo laminasyon makinesiyle DRY kullanılmak üzere tasarlandığını lütfen unutmayın.

Kurulumdan önce film şekillenmeli. Eğimli yüzeyleri lamine etmeye çalışmayın. Film kenarı ile çerçeve arasında 1/8 ”(3mm) bırakın. Cam veya plastik yüzey temiz, pürüzsüz ve tozsuz olmalıdır. Bir tıraş bıçağı, kaplanmış yabancı maddeleri giderir. Son temizlikteki tüyleri gidermek için silecek ve su kullanın.

1. Islatma maddesiyle cam veya plastik bir yüzeye püskürtün (sulandırılmış sabun çözeltisi). Film cama uygulandığında yüzeyin ıslak olduğundan emin olun.

2. Daha sonra ayırma astarını (ince film) ayırın ve atın. Ayrılması için, her iki tarafa tek bir köşede selofan bant uygulamak ve ayırmak yardımcı olabilir. Yapıştırıcı maruz kaldığında bulanık görünebilir. Netlik takıldığında geri dönecektir. Açma astarını çok büyük bir film parçasından çıkarmak için, ıslanmayan bir yüzeye, buğu önleyici yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin. Bu, filmi kırmadan serbest bırakma astarını çıkarmanıza olanak sağlar. İkinci bir kişinin yardımı yardımcı olabilir.

3. Islaklaştırıcı maddeyle iyice ıslanmış maruz kalan yapıştırıcı.

4. Filmi ıslak cama veya plastiğe uygulayın.

5. Sileceği kullanmadan önce, film yüzeyine ıslatıcı maddeyle püskürtün. Bu, sileceğin daha kolay kaymasını ve çalışmasını sağlar

daha iyi. Gerektiğinde tekrar ıslatın.

Çekçek kullanın. Filmin ortasından dışa kenara sıkı bir baskı uygulayın. Tüm su ceplerinin filmin altından çıkarıldığından emin olun. Filmin gece boyunca veya daha uzun süre kurumasını bekleyin. Süt lekeleri görülürse, film kuru değildir. Daha fazla kurumasını bekleyin. Tamamen kuruyana kadar filmi kesmeyi denemeyin. Sonra yeni, keskin bir tıraş bıçağı kullanın. Film yüzeyi gerektiğinde cam temizleyici ve ıslak kağıt havlu ile temizlenebilir. Asla aşındırıcı cam temizleyicileri veya pedleri kullanmayın.

Banyo aynası kurulumları için - her üç ayda bir veya film yüzeyine yerleşen evsel yağların birikmesini gidermek için güçlü mutfak yağ çözücü (Mr. Clean, Fantastik, Formula 409) ile çok temizleyin. ve yavaşça soyun. Yapışkan izleri kalırsa, ılık suyla veya ovma alkolüyle temizleyin.

İletişim bilgileri
katarina

Telefon numarası : +8615261166707